Galerie

GALERIE
_

Naše realizace

Svetlo propustné stropy v OZP Tusarova v Praze

Světlo propustné napínané podhledy OPTIMUS

matné a lesklé provedení

Tento typ napínaného podhledů nabízí možnost prosvícení stropu pomocí externího zdroje světla. Je možné jak celoplošné, tak i obvodové podsvícení. Světlo propustnost napínaného podhledu je cca 70%. Jako zdroj světla se dají použít např. LED pásky.

ART Print napínané podhledy OPTIMUS

originální design

Díky této technologii jsou možnosti designu stropu téměř neomezené. Jedinou podmínkou pro ART Print napínaný podhled je kvalitní fotografie. Výroba podhledu probíhá na speciálních tiskových zařízeních, jejichž technologie umožňuje matné i lesklé provedení. ART Print strop může být i podsvícený.

Jednobarevné napínané podhledy OPTIMUS

matné a lesklé provedení

Nabízíme velký výběr barevných variant. Lesklý napínaný strop opticky zvětší prostor a dodá mu jedinečnou atmosféru. Matný  napínaný podhled je nerozeznatelný od dokonale provedené omítky s tím rozdílem, že realizace nezanechá žádný nepořádek. Podhledy jsou UV stabilní a omyvatelné.

Perforovaný napínaný strop s RGB Led podsvícením

Perforované napínané podhledy OPTIMUS

originální 3D design

Jedná se o novou technologii napínaných podhledů. Realizace probíhá ve dvou úrovních: jako první úroveň je použitý světlo propustný napínaný podhled, který se prosvítí pomocí LED pásek. Druhá úroveň je samotný perforovaný napínaný podhled. Tvar a umístění perforace je pouze ve Vašich rukou.