Wellness Hotel GREEN PARADISE – Napínané stropy OPTIMUS

Napínaný podhled ve výřivce v Wellness Hotel GREEN PARADISE

Realizace napínaných podhledů v prostorech Wellnesu. Napínané podhledy byly z voleny z důvodu úspory času na realizaci, estetiku a nevšední vzhled lesklých napínaných podhledů OPTIMUS. 

Základem pro kotvení lišt pro nás byly obklady, které byly až do stropu. Tzn. poradit si tak abychom obklad nepoškodili a realizace proběhla jak se říká „na první dobrou“. Vzhledem k tomu, že hotel měl již nasmlouvané zákazníky tak zakázka musela být hotová během dvou dnů.

V případě že máte zájem podívat se na naší realizaci a přitom si užít pár relaxačních dnů v krásném novém hotelu Green Paradise v Kralových Varech neváhejte a zarezervujte si pokoj. Určitě budete potěšení velice milým personálem a krásným designovým prostředím. 

Wellness Hotel GREEN PARADISE 

jak sám název napovídá, nachází se Wellness Hotel GREEN PARADISE v zeleném ráji.
Poloha hotelu je nedaleko karlovarských kolonád (3km), ale přesto v klidné přírodě, kde uslyšíte šum řeky, zpěv ptáků a vychutnáte klid okolních lesů. Hotel je obklopen lesoparkem a v přímé blízkosti protéká klidná řeka Teplá.

Wellness Hotel GREEN PARADISE  se specializuje na tuzemskou a zahraniční klientelu. Nabízí komplexní hotelové služby ve formě kvalitního ubytování, chutné a čerstvé kuchyně a úžasnou relaxaci a wellness. GREEN PARADISE Wellness & Balneo centrum je zcela nové a moderně zařízené. Zejména díky členitosti prostor, vybavenosti a profesionální personální péči je pro Vás tím správným místem pro dosažení maximální pohody, relaxu a uvolnění.

Naši chutnou a čerstvou kuchyň máte možnost po celý den ochutnávat v příjemné hotelové restauraci s rozlehlou terasou a výhledem na krásné lesy a řeku Teplou. Lobby Bar, který je pro Vás otervřen 24h denně se také nenechá ničím zapřít. Lahodné kávy, skvělé drinky a koktejly a dobře ošetřená piva jistě potěší v kteroukoliv denní nebo noční hodinu.

Toužíte po odpočinku, relaxu a doplnění tolik potřebné energie??

Neváhejte a využijte některou z akčních nabídek pobytů Wellness Hotelu GREEN PARADISE.

www.hotelgreenparadise.cz/

Aktuality

Napsat komentář